Kategorie
plakaty prezenty

Prezent dla dziewczyny wyjątkowej

Prezent dla dziewczyny wyjątkowej

Jej oczy są tak głębokie, że można w nich utonąć. Uśmiech rozgrzeje nawet najbardziej zlodowaciałe serce, a dźwięczny głos jest,  jak najpiękniejsza muzyka. To wyjątkowa dziewczyna – Twoja dziewczyna! Gdy jesteście razem świat dookoła nie ma znaczenia, czas się zatrzymuje, ważne jest tylko to co TU i TERAZ. Czy istnieje prezent, który jest w stanie wyrazić wszystkie uczucia i emocje, jakie towarzyszą Ci, gdy na nią patrzysz? Chciałbyś wraz z podarunkiem ofiarować jej swoje serce? A może szukasz sposobu, aby poczuła, że jest tą jedyną?

Oto nasze propozycje prezentu dla dziewczyny – plakaty, dzięki którym podbijesz jej serce.

Twój największy skarb

Jest cenniejsza niż wszystkie klejnoty świata.  Prezent dla niej musi pokazać, jak bardzo ją cenisz za szczerość, za radość jaką wnosi do Twojego  życia, za mądrość, urok i wdzięk.  To wszystko skarby, które dzięki niej posiadasz. Minimalistyczny plakat z grafiką „Diament ” powie więcej niż 1000 słów. Jego uniwersalny design sprawia, że może zawisnąć w dowolnym miejscu domu. Przyciąga wzrok i sprawia, że każdy będzie zastanawiał się, co się za nim kryje. Jest tajemniczy i uwodzicielski – to idealny prezent dla dziewczyny. Poza tym,  jak wiadomo, kobiety kochają diamenty!

Wielowymiarowość Waszej miłości najlepiej pokaże plakat „Serce geometryczne” Ta czarnobiała, również minimalistyczna grafika, przedstawia serce, które wygląda jak wykonane ze szlachetnego kamienia. Czy będzie to rozpalony do czerwoności rubin, szlachetny i drogocenny diament, czy głęboki i tajemniczy szafir, to zależy od Ciebie. To Ty i ona nadajecie mu swojego prywatnego wymiaru. W tym kamieniu może być zaklęta Wasza historia, a dzięki kształtowi serca każdy będzie wiedział, że jest ona pełna miłości. Wasz związek to prawdziwy skarb niech prezent dla niej będzie tego odzwierciedleniem.

Wiesz, że Twoja dziewczyna woli plakat w kolorze? Podaruj jej „Serce w różu i błękicie” . Delikatność, piękno, lekkość i eteryczność – ten plakat, jako prezent dla dziewczyny podbije jej serce! Jest niesamowicie kobiecy i subtelny. Zawieszony w sypialni doda romantyzmu, a gdy zawiśnie w salonie, będzie jak podpis – tu mieszka kobieta wyjątkowa!

Po prostu piękna!

Każda kobieta kocha komplementy. KAŻDA! Nawet jeśli z wrodzonej nieśmiałości lub kokieterii twierdzi inaczej. Kobiece serce karmi się pochlebstwami. Nie ma w tym nic złego. W związku z tym każda kobieta chce czuć się piękna. Dlatego nie ma lepszego prezentu, niż podarowanie jej poczucia bycia najpiękniejszą w oczach swojego wybranka. Jak to poczucie zapewnić? Plakat z napisem, to świetny na to sposób. A w Posterilli możecie dodatkowo wybrać język, w którym Wasz plakat przemówi do ukochanej.

Twój prezent dla dziewczyny może powitać ją włoskim „Ciao Bella!” , lub po angielsku wyrazić zachwyt jej urodą, mówiąc „Hello Gorgeous!” .

Znasz ją najlepiej

Kto, jak nie Ty zna ją najlepiej. Wie co ją rozśmiesza, co skłania do zadumy, a co dodaje energii do działania. Jeżeli chcesz, aby Twój prezent dał jej „coś więcej”, to wybierz plakat z napisem, który to najlepiej podkreśli. Może to być plakat z kobiecym cytatem, jak na plakacie „Beautiful is not enought” , który pokazuje, że doceniasz nie tylko jej powierzchowność, ale także cechy charakteru. Dzięki plakatowi „Magic and power”  dowie się, że jest dla Ciebie osobą niezwykłą, a plakat „Inhale – exhale” da jej poczucie, że nawet w trudnych chwilach może liczyć na Twoje wsparcie, że może być o to spokojna.

Niech prezent dla niej pokaże, że spoglądacie w tym samym kierunku. Niech słowa zapisane na plakacie powiedzą, jak widzisz Waszą wspólną przyszłość. Przecież razem macie wszystko 😉 Czasem wystarczy tylko jedno słowo, które wszystko wyjaśni – Powiedz jej, jak bardzo jesteś z nią szczęśliwy plakatem „Happy”, że ją bezgranicznie kochasz plakatem „Love”, że cenisz jej „Osobowość”  i jest dla Ciebie inspiracją (plakat „Jesteś inspiracją” . Jeżeli z twoich rąk otrzyma plakat „Family” , to już wszystko stanie się jasne 🙂

Ułóż z plakatów Waszą odrębną historię. Skomponuj z kilku plakatów z napisami całe wyznanie lub za pomocą plakatów z grafiką pokaż jak wyjątkową jest osobą.

Wybierając prezent dla dziewczyny, zastanów się, co ten prezent ma oznaczać. Co chcesz nim wyrazić, jakie emocje chcesz w niej wzbudzić. Jedno jest pewne, jeżeli otrzyma prezent, w który włożysz kawałek swojego serca, poświęcisz swój czas, aby go dopracować, to będzie prezent dla niej wyjątkowy. A kobiety takie prezenty zawsze doceniają!

Odwiedź sklep internetowy z plakatami Posterilla.pl plakaty do każdego wnętrza i stylu mieszkania oraz domu. Plakaty na ścianę do mieszkania i domu posterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *