Kategorie
plakaty prezenty

Po co komu plakat, czyli 5 pomysłów na jego wykorzystanie

Po co komu plakat, czyli 5 pomysłów na jego wykorzystanie

Plakaty są drukowane na gorszym lub lepszym papierze i prezentują najróżniejsze wzory. Warto jednak zadać sobie wcale nieoczywiste pytanie, po co kupować komuś plakat? Co można z nim zrobić i dlaczego warto wydać na niego pieniądze? Okazuje się, że funkcji jest co najmniej kilka, co stanowi ostateczny argument, że plakat to ciekawy i wartościowy prezent na wiele okazji!

1. Fajne prezenty dla kolekcjonerów i geeków

Plakat to ciekawy prezent dla przyjaciółki lub na parapetówkę z prostego względu – może odpowiadać na zainteresowania obdarowywanej osoby. Obojętnie, czy ktoś jest zakochany w japońskiej kulturze, kotach, gwieździe muzyki pop, czy XIX-wiecznym malarstwie, niemal na pewno wśród plakatów znajdzie się coś stworzone dla niego. To rozwiązuje problem pod tytułem „prezent na nowe mieszkanie” czy każdą inną okazję. Jeżeli znasz czyjeś zainteresowania, plakatem trafiasz w dziesiątkę.

Oryginalny pomysł na prezent dla miłośników kotów.

2. Oryginalne prezenty naprawdę motywują

Od kilku lat daje się zauważyć coraz większe zainteresowanie zagadnieniem coachingu i rozwoju osobistego. Niektórzy poprzez ćwiczenia, inni przez nieustanną naukę dążą do postawionego celu, zarażając swoim entuzjazmem innych. Dobrze wiemy, że w trakcie realizacji planu niezbędna jest odpowiednia motywacja. Właśnie dlatego powstały plakaty motywacje – z hasłami, sentencjami i estetycznymi grafikami, które dają kopa do działania. Gdy lenistwo lub inne czynniki dołują, wystarczy spojrzeć na ścianę, żeby pokrzepić się pozytywną myślą. Taki sposób na pewno nie zaszkodzi w osiąganiu progresu!

Plakat motywacyjny jako pomysł na prezent.

3. Prezent dla niej i dla niego – pełna personalizacja

Nieustannie podkreślamy, że plakaty to ciekawe pomysły na prezent. Obecnie żadnego problemu nie stanowi zamówienie pojedynczego egzemplarza z oryginalnym, wyjątkowym, samodzielnie zaprojektowanym lub wybranym motywem – chodzi oczywiście o plakaty spersonalizowane. Obojętnie, co przedstawia grafika lub napis, wykonanie to kwestia przesłania pliku do sklepu i oczekiwania na wysyłkę. Jeszcze nigdy nie było tak zaawansowanych możliwości personalizowania prezentów na dowolną okazję.

4. Element architektury wnętrza

Nie zapominajmy, że plakaty stanowią także nowoczesną formę obrazu i stanowią integralną część wystroju wnętrza, obojętnie czy mówimy o biurze, salonie czy sypialni. Plakaty do kuchni? Prezent dla przyjaciółki do jej pokoju? W każdym z tych przypadków wystarczy pamiętać o stylistyce i kolorach pomieszczenia.

Dobrze wykonany i tak samo wykonany plakat może być ciekawym elementem wystroju wnętrza.

5. Nic nie jest wieczne

Plakaty znakomicie wpisują się w trend częstej zmiany wystroju wnętrz i mobilności. Wieszając je w antyramie lub ramce, można je zdjąć w każdej chwili. To niezobowiązujący prezent na specjalne okazje i do dowolnego zastosowania. Kto wie – może plakat w przyszłości zmieni właściciela? Może na parę lat zniknie w szafie, żeby zawisnąć w domu po latach, uwalniając czarujące wspomnienia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *