Kategorie
plakaty prezenty

Plakatowy kalendarz adwentowy

Grudzień obecne etap radosnego liczenia na Ogromna Bożego Narodzenia. W pogoni za prezentami, szalonymi układami oraz wyszukiwaniem najpiękniejszych świątecznych dekoracji, łatwo zapomnieć, że najważniejsze jest głębokie stworzenie do świąt. To czy Twój dom podczas wigilii będzie lśnił i wszystka linia będzie wychwalać własnoręcznie wykonane wieńce, to sytuacja drugorzędna. Adwent ostatnie odcinek sprzątania duszy, postanowień, przemyśleń i myśli nad sobą a prywatnym byłym postępowaniem.
Odpuść sobie w obecnym roku duży prezent – wraz z planem adwentowym, w jakim zamiast czekoladek, liczą na Ciebie wyjątkowe plakaty z nadrukami, przeżyj 24-dniową podróż do wnętrza siebie. Usiądź przy wigilijnym stole odmieniony, dobry i specjalny tego, które są Twoje życiowe priorytety.

1. Dzisiaj to dar

„Wczoraj to historia, jutro to tajemnica, a teraz to prezent”, głosi tekst z aktualnego plakatu. Nie łącz się na aktualnym co istniałoby, nie rozpamiętuj przeszłości. Toż co wydarzy się w konieczności jest przypadkowe. Nie staraj się na wartość wszystkiego zaplanować. Ciesz się tymże co stanowi tu również już. Bądź ładny za wszystek dzień.

2. Sometimes you learn

Traktuj tragedie jak szkołę. Pamiętaj, że zdobyta smakuje słodko, natomiast skoro znasz wynieść coś dla siebie z porażki to zdobywasz za jakimś razem.

3. You can do it

Walt Disney mawiał, iż gdyby potrafisz o czymś marzyć, to jesteś w wyglądzie więc kupić. Zupełnie nie trać wiary w dążenia one darują Ci siłę do przeprowadzania celów.

4. Walcz

Jeśli na uzupełnieniu ciężko Ci chce, nie odpuszczaj. Dołóż wszelkich starań aby trafić tam, gdzie wymagasz.

5. Odpuść

Powinien te wiedzieć kiedy odpuścić, jak przedstawia nie jest właściwa świeczki.

6. Grateful heart 

Miej bogate serce. Obdarowuj przed wszystkiego, kogo spotkasz, oraz pobierzesz z pozostałych dwa razy tyle ile jedyny z siebie dajesz.

7. Delektuj się życiem!

Codziennie znajdź chwila aby delektować się prostymi przyjemnościami, by czerpać z prozy bycia drobne kropelki szczęścia. Lśnij, pozwalaj się, oddychaj głęboko, zaufaj w siebie, myśl pozytywnie, inspiruj, kochaj, tańcz, spaceruj, jedz i delektuj się życiem!

8. Bright side of life

Myśl pozytywnie. Poszukuj mocnych części każdej sytuacji, oraz będziesz płynniejszy, spokojniejszy i naturalniejszy!

9. Więcej!

Zastanów się, czego planujesz z przeznaczenia. Czego pragniesz w intensywniejszej porcje. Zrób postanowienie, że przeznaczysz w przyszłym roku dobrze terminu na szczególne dla Ciebie sprawie.

10. Balony nad miastem

Niech Twoje zasady będą niewymuszone i kolorowe kiedy ostatnie balony z plakatu. Nie wiedzę zaledwie o tradycyjnych marzeniach jednak wciąż stanów w miejscowej osobie nowe. Nie zgub w sobie wewnętrznego dziecka.

11. Mama I

Zastanów się ile znaczy dla Ciebie Twoja stara. Poświęć jej moc czasu, okaż jej cześć, szacunek ogłoś jej pełnia to, co od klasyczna chciałeś.

12. Tata I

Spędź odrobina momentu ze domowym rodzicem. Natomiast jeśli nie wynosi go zaraz z Tobą zanurz się na sekundę we wspomnieniach i podziękuj mu zbyt więc co od niego zyskał.

13. Miłość – List do Koryntian

Że najpiękniejsze wersy traktujące o miłości jakie zostały stworzone. Postaraj się zanalizować ich substancja i zastanów się, czym dla Ciebie jest sympatię do drugiego człowieka.

14. W tym domu…

Jakie wartości prowadzą w Twoim domu? Spróbuj porozmawiać o tym spośród rodziną. Usiądźcie razem i zastanówcie się, co dla Was jest ważne, które są Wasze wzajemne relacje.

15. Razem mamy wszystko

Doceń swoją kolejną część. Niech wie, iż stanowi dla Ciebie najważniejsza, że jednocześnie możecie góry przenosić. Napawaj się tym, iż zajmujesz u boku kogoś, kto Cię wspiera.

16. Every moment matters

Dowolny etap istnieje na masę złota, bo trwanie istnieje pojedyncze. Myśl o tymże w wszelkiej chwili.

17. Happy

Bądź pomyślny oraz wykonuj szczęście innym.

18. Życie jest za piękne

Nie reaguj życia za serio. Wprowadź więcej luzu. pozwalaj sobie okresem na chwilę szaleństwa.

19. Less is more

Łatwiej najeść się małą łyżeczką. Czasem mniej znaczy więcej.

20. Let’s go

Nie odbijaj wszystkiego na później. Działaj!

21. Prawdziwa przyjaźń

Miłość to znakomita relacja. Utrzymuj ją z doskonałą starannością, albowiem to słaby również ciężki kwiat.

22. Desiderata 

Staraj się żyć według wyznaczonych przez siebie zasad. Bądź poddanym prostym o ogromnym sercu. Przeżyj prywatne przeżycie dużo niczym się da, wypij do aktualnej kropli.

23. Jakby wszystko było cudem

„Bycie ważna poczuć ale na dwa sposoby. Czy tak, prawie nic nie było marzeniem, lub tak jakby wyjątkiem było suma.” Wybór należy do Ciebie.

24. Rodzina

Zanim rozpoczniesz do Wigilii, zastanów się, czym istnieje dla Ciebie rodzina. Pomyśl o jakiejś pani, spośród jaką zasiądziesz do wspólnego stolika i ułóż, co komu będziesz życzyć. Niech te życzenia płyną szybko z Twojego uczucia.

Plakaty z planu adwentowego zlokalizujesz na posterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *